Tere tulemast Kapten Grant OÜ koduleheküljele.
Tegeleme kala ja mereandide müügiga juba aastast 2000. Oleme paindlikud ja kiired arvestama oma klientide ja tarbijate soovidega. Meie rikkalik tootevalik pakub mereande, külmutatud ja jahutatud kala ning kalatooteid. Enim tuntud on erinevad heeringast ja lõhest valmistatud palad ning krevetid.

Kapten Grant OÜ on suurte kogemustega ettevõte nii jaekaubanduses kui ka HoReCa sektoris. Meie tuntumad brändid kelle esindajad oleme on: Kapten Grant, Kapten Nemo, Saaremaa, Kaluri, Lemberg, Subland, Epic Seafood, Alfocan, Coldwater Prawns.

Hoolime oma klientidest ja just seetõttu arvestame oma tootevalikus kohalikke maitse-eelistusi, kvaliteeti ning mugavust. Pikaajalised kogemused ja pühendumus võimaldavad meil olla usaldusväärne koostööpartner ning esindada tuntud kaubamärke.

Oma tegemistes väärtustame inimesi, kvaliteeti, usaldust, töökust ja hoolivust. Soovime kalasõpradele pakkuda maitsvaid ja kvaliteetseid tooteid, millega rikastada oma toidulauda. Anname endast parima, et kliendid saaksid alati meie peale kindlad olla.

Kapten Grant - Pärl Sinu laual